Bu site güvenli olarak işaretlenmiştir. SSL Koruma Aktif

Hakkımızda

orjinalurunsepeti.com müşterilerinin piyasa şartlarında çok fazla bulunan sahte ürünlerden korumak, içeriği belli olmayan sahte ürünlerin sağlık sorunlarına sebep olmasını engellemek için kurulmuş, tamamen orjinal, izinli, belgeli ürünlerin satıldığı bir platform olarak kurulmuştur.

birçok benzerinden farklı olarak oluşturduğu kampanyalar, kaliteli ve belgeli ürünler, güvenli ve hızlı kargo seçenekleri sunan bir platform olmasının yanı sıra; Diğer platformlarda rastlanmayan ya da az rastlanan ürünleri de siz müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Online ortamda bu hizmeti faaliyete geçirmeden önce 10 yılı aşkın süredir doğal ürünler pazarından toptan ve parakende olarak orjinal ve belgeli ürünlerin satışını ve pazarlamasını sağlayan firmamız, sektörün önde gelen firmalarından birisidir. 

Gün geçtikçe gelişen modern tıbbın yanında, doğal ürün pazarında olan gelişmeleri takip ederek sizlere daha yeni, daha etkili, Orjinal ve daha sağlıklı ürün sunmaya devam etmek adına çalışmaya devam edeceğiz...